You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

AC Motor Sürücüler

GD200A Serisi Genel Amaçlı Sürücüler

Genel amaçlı yeni nesil sürücü olarak konumlandırılan GD200A serisi yüksek performanslı vektör kontrol özelliğine sahiptir. Mükemmel motor sürücü performansı ve çeşitli koruma işlevleri ile DSP kontrol sistemi ve vektör V/F kontrol teknolojisi kullanır. Tipik uygulama alanları; Hava kompresörü, plastik makineleri, petrol endüstrisi, kömür endüstrisi, HVAC uygulamaları, fan, pompa ve diğer standart aktarma yüklerinde yaygın olarak kullanılır.

Güç aralığı: 0.75 kW ~ 500 kW

Katalog   Kullanım Klavuzu

GD20-EU Series Drives

Goodrive20-EU, sertifikalı STO (Güvenli Tork KAPALI) işlevine sahip genel amaçlı bir vektör kontrol inverteridir. Ağırlıklı olarak su arıtma, baskı ve paketleme, sarma ekipmanları, kağıt makineleri, kesme ekipmanları, plastik makineler, gıda makineleri, kablo makineleri, tekstil makineleri, HVAC vb. uygulamalarını kapsayan OEM ekipman pazarlarına yöneliktir.

Güç aralığı: 0.4 kW ~ 110 kW

Katalog   Kullanım Klavuzu

GD10

GD10 mini ekonomik sürücüler, çeşitli PID, çok kademeli hız, DC frenleme, Modbus iletişimi ve diğer işlevlerle küçük güç OEM pazarının ortak uygulamaları için tasarlanmıştır. Daha küçük boyutu, kurulum alanını daha da azaltabilir (boyut, benzer ürünlerden yaklaşık %15 daha küçüktür). Tipik uygulama alanları; Paketleme, Gıda, Tekstil, Santrifüj Makinaları, Oyma Makinaları ve Tel Kesme.

Katalog

GD350 Serisi Yüksek Performanslı Sürücüler

Hız, tork ve konum kontrolünü entegre eden yepyeni, yüksek performanslı sürücüdür. Senkron ve asenkron motorları kontrol etmek için yaygın olarak kullanılır. Enkoder kartı, PLC kartı, iletişim kartı ve I0 kartı ile çeşitli endüstrilerin taleplerini karşılayan son derece genişletilebilir ve esnektir. Orta ve üst düzey OEM pazarına yöneliktir ve ağırlıklı olarak baskı, paketleme, sarım vb. konuları kapsar.

Güç aralığı: 1.5 kW ~ 630 kW.

Katalog

GD100-PV Serisi Güneş Enerjili Su Pompası İnvertörü

GD100-PV serisi solar vfd sürücüleri, INVT'nin güneş enerjisi pompalama uygulamaları için özel olarak yeni piyasaya sürdüğü ürünlerdir. Kullanılabilirliği ve performansı optimize eden ve ürünün geçerli voltaj seviyelerini ve güç aralığını genişleten orijinal solar pompa invertörü ürünlerine dayanmaktadır. Voltaj seviyesi, tek fazlı/üç fazlı 220V, üç fazlı 380V pompalara, 0,4kW ila 110kW güç aralığına uygulanabilir.

• Tek fazlı/üç fazlı 220V, üç fazlı 380V pompalara, 0,4kW ila 110kW güç aralığına sahip.
• Fotovoltaik paneli invertöre bağlamanız yeterlidir, herhangi bir parametre ayarlamanıza gerek yoktur,
• Çoklu koruma önlemleri
• Gelişmiş MPPT algoritması
• Boost modülü
• GPRS uzaktan izleme
• AC/DC geçiş anahtarı
• IP54 çözümü

Katalog

GD300-21 Hava Kompresörü Çift Frekans Dönüşüm Makinası

Hava kompresörü çift invertör entegre makine için INVT kontrol sistemi, INVT'nin amiral gemisi ürünüdür. Hava kompresörünün çift invertör entegre kontrolünü gerçekleştirebilir. Bu sistem çözümü, hava kompresörü elektrik kabini için mükemmel bir alternatiftir ancak çeşitli ek güçlü işlevlerle eklenmiştir.

Katalog