You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

DMYEOA

DMY Elektrik Otomasyon Aydınlatma A.Ş. , 2020 yılında Alga, Savior ve Na-De firmalarının birleşmesiyle ticari hayatına yeni yerinde ve yeni ismiyle faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Her biri kendi alanında köklü bir geçmişe sahip olan firmaların farklı alanlardaki tecrübelerinin birleştirilmesiyle yeni bir sinerji ortaya çıkmıştır. Alga, Akü konusunda sektörde hızlı tedarik ihtiyacını karşılayarak müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Na-De ise bina aydınlatma, yangın algılama ve sensör konularında 40 yıllık bir tecrübeyle yerli imalatın önemine hakim, piyasa ve müşteri odaklı çözümler “Üreten” bir firmadır. Savior Otomasyon ise elektronik sektörünün çok yakından tanıdığı bugün 40 yaşını geride bırakmış olan Özdisan’ın, Panasonic endüstriyel otomasyon ürünleri distribütörlüğüne başlamasıyla hayata gözlerini açmış, 2011 yılından 2020 yılına kadar da dünyanın önde gelen otomasyon firmalarıyla piyasanın ihtiyaç duyduğu hizmet ve kaliteye kolay ulaşmayı hedeflemiş “Distribütör” bir firmadır.

Hakkımızda

Elektrik

Enerji depolama sistemlerinde köklü bir geçmişe sahip olan Alga Mühendislik, 1990 yılında kurulmuştur. Yenilenebilir ve temiz enerji gereksinimlerindeki artışla birlikte üretilen makinaların hassaslığının bu temiz enerjiye bağımlılığının artmasıyla, evlerde ve işyerlerinde bu temiz enerjiyi sürekli kılma gayreti kesintisiz güç kaynağı sektörünün ve buna bağlı sektörlerin büyümesine neden olmaktadır. Diğer yandan şebekeden bağımsız olarak elektrik üretme ve üretilen elektriği depolama konusunda yapılan araştırmalarla çok daha uzun ömürlü ve ihtiyaca göre farklı teknolojilere sahip enerji depolama sistemlerinin artması, güvenlikten temizliğe, veri merkezlerinden enerji dağıtım sistemlerine kadar çok farklı sektörlerde akü ihtiyacının da artmasına neden olmuştur. Bu anlamda 1990 yılından 2020 yılına kadar Alga Mühendislik olarak kesintisiz güç kaynakları, telekomünikasyon, solar enerji, acil durum aydınlatma, yangın alarm-güvenlik sistemleri, motosiklet, denizcilik, temizlik makinaları, güç elektroniği, ups teknolojileri, engelli aracı gibi farklı alanlarda akü ihtiyacını karşılamaya yönelik geniş bir ürün gamı sunarak, Exide, CGB, USB gibi markaların distribütörlüğüyle sektörün öncüsü olan tecrübesini DMY EOA çatısı altında devam ettirmektedir. Ayrıca, Grup şirketlerinden olan Tescom UPS’lerin de satışını yürütmektedir..

Otomasyon

Otomasyonun hayatımızın her alanına nüfus ettiği şu günlerde olağanlaşan teknolojik gelişmelerin hız kazandığı 1990’larda hem iş kolu olarak az bilinen hem de ürün yelpazesinin tam olarak bilinmediği bir dönemde, 1999 yılında, Özdisan Elektronik A.Ş. içinde, Panasonic ile başlayan otomasyon distribütörlüğü, faaliyetleri iş tipi ve gelir anlamında farklılaşarak firma hüviyeti kazanmıştır ve 2011 yılında Savior Otomasyon A.Ş.'nin ticari faaliyetleri başlamıştır. Firma 2011 yılından 2020 yılına kadar, Panasonic PLC ürünlerini, servo motorlarını, servo sürücülerini, röle ve operatör panellerini; ABB sürücü çözümlerini ve şalt malzemelerini, EuraDrives motor sürücülerini, INVT servo motorlarını, motor sürücülerini, PLC ve operatör panellerini, Weintek (Easyview) operatör panellerini, uzak I/O modüllerini ve Endüstriyel PC’lerini, Trio Motion hareket kontrolcüleri, General Electric AG şalt ürünleri, Savior marka Step motor ve sürücülerini, Hiwin Tork motorları, lineer motorları, robot kolları ve Step markalı Robot kollarını otomasyon sektörünün kullanımına sunmuştur. Ayrıca tamamı yerli imkanlarla üretilmiş ilk 5 eksen CNC Kontrolcüsü olan Pulser ürünlerinin de dağıtıcılığını yapmıştır. Bu markalarda edindiği tecrübeleri, 2020 yılından itibaren yeni bir sinerji oluşturmak üzere DMY EOA A.Ş. çatısı altında, güçlü satış ve satış sonrası hizmetlerini, tüm ürünlerde üstlendiği teknik servis nosyonu ile deneyimini, uzmanlığını güvenle özdeşleştirmekte, daha dinamik, daha hızlı ve daha odaklı bir hizmet anlayışıyla çözüm ortaklığı kavramını, yenilikçi bir vizyonla derinleştirmektedir.

Aydınlatma

Aydınlatma sektörü ve sensör konusunda yarım asırlık tecrübeyle Na-De, her sektör için ideal çözümlerle müşterilerin ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır. Eskiden sadece insani bir ihtiyaç olan aydınlatma, artık estetik olarak da insanın hayatında çok farklı bir boyuta evrildi. Teknolojik olarak da beklentilerin çok üzerine taşan ürün yelpazesi başlı başına aydınlatma sektörünün büyümesine ve gelişmesine olanak sağladı. Gerek aydınlatma olsun gerek bina yönetim ve haberleşme sistemleri olsun, birbiri ile bağlı, insana daha fazla konfor alanı oluşturan ürünlerin geliştirilmesi gündeme gelmiştir. Bu açığı ürün yelpazesini geliştirerek kapatmaya çalışan firmalardan birisi de 50 yıllık bir marka ve sektöründe hatrı sayılır bir yere sahip olan Na-De’dir. İlk yerli sensör üreticisi olmakla beraber, teknolojiye yön veren, inovatif ürün gamıyla kapasitesini her yıl arttırmaktadır. Bina içi aydınlatmada etanj armatürler, slim LED paneller, sensörlü aydınlatma ve sensörler, acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri, lineer aydınlatma ürünleri mevcut. Dış aydınlatma tarafında ise solar aydınlatma, projektörler, sokak armatürleri, wallwasher lar ve spot çim aydınlatma seçenekleri ile peyzaj tasarımlarında geniş bir ürün seçeneği ile müşterilerin taleplerine maksimum düzeyde cevap vermeye çalışmaktadır. Yangın algılama sistemlerinde ve Intercom görüntülü bina sistemlerinde de yine piyasanın ihtiyaçlarına yönelik ürünler üretilmekte olup bunların yanında akaryakıt sektöründe yakıt istasyonlarındaki fiyat panolarından iç aydınlatma ve sensörlere kadar tüm ihtiyaçlara yönelik aydınlatma çözümleri mevcuttur.

Sosyal Sorumluluklarımız.

DMY Elektrik Otomasyon Aydınlatma olarak , topluluğumuzun bir parçası olduğumuzu anlıyor ve onu desteklemek için herşeyi yapıyoruz..

Kalite

DMY EOA OLARAK BİZ; HEDEFLERİMİZİN DOĞRULUĞUNA İNANARAK ÜRÜN VE HİZMETLERİNİ ÜSTÜN KALİTE ANLAYIŞI İLE GELİŞTİRMEYİ, HER AŞAMADA EN YÜKSEK STANDARTLARLA UYGULAMAYI, ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ŞARTLARINA UYMAYI TAAHHÜT EDİYORUZ..

Yöneticiler

Mehmet Celal ŞAHİN

Genel Müdür

Mustafa YURTTAS

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Davut YURTTAS

Yönetim Kurulu Başkanı